O Stowarzyszeniu

Z miłości do kultury i sztuki

Stowarzyszenie „Solo l’arte”

Stowarzyszenie „Solo l’arte” to organizacja zrzeszająca miłośników kultury i sztuki.

Powstała w celu rozwijania i propagowania inicjatyw sprzyjających artystycznemu i osobowościowemu rozwojowi dzieci, młodzieży oraz dorosłych, jak również promowaniu pracy i osiągnięć artystów. Realizuje swe cele głównie poprzez działalność edukacyjną, koncertową, organizację imprez środowiskowych oraz kulturalnych.

Projekt realizowany przez nas

Młodzi Menedżerowie Kultury

Stowarzyszenie „Solo l’arte” realizuje projekt "Młodzi Menedżerowie Kultury" dofinansowany z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Jest to projekt mający na celu rozwijanie edukacji obywatelskiej oraz kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego poprzez zwiększenie uczestnictwa dzieci i młodzieży w życiu kulturalnym społeczności lokalnej. Projekt ma na celu zainteresowanie młodego pokolenia amatorskim muzykowaniem i pobudzaniem do twórczej współpracy.